Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Веб-конференція з Борисом Загревою
2010-10-15 15:37:00

Веб-конференція з Борисом Загревою

Заступник голови Волинської обласної ради, член Президії Єдиного Центру відповів на запитання волинян під час чат-конференції на сайті Волиньради

Олеся Блащук, м. Ківерці:

Кажуть ви постійно фінансово підтримували проведення молодіжного музичного фестивалю «Бандерштат». Цього року ніби облрада виділила якісь гроші на його проведення, але Клімчук та ОДА так їх і не перерахували. В чому там причина? Чи законні дії ОДА? Не боялись за часів Януковича відкрито ставати на сторону націоналістичної молоді?

 
Я ніколи нікого не боявся і не боюся щодо політичної діяльності.
 

Так, я звертався до підприємців і окремі з них знайшли можливість підтримати цей захід. Ліпше нехай молодь збирається на такі заходи,  ніж   має в нічних клубах займатися іншим. Якщо комусь такий захід не подобається, то найкращий спосіб переконати в цьому: провести інший та кращий захід. Але, зауважте, з національно-спрямованою ідеєю.


Людмила Матвійчук:
Борисе Юхимовичу, прошу висловити Ваше бачення  подальшого розвитку такого важливого для усіх нас  Луцького аеропорту. Дякую.

Хочу нагадати і великим керівникам, і державним службовцям, які  так піклуються за розвиток нашої області, що місто Луцьк та Волинь  занаходяться у центрті перехресті двох дуже важлививх транспортнихх коридорів. З однієї сторони , це - Західна Європа і Азія, з іншої - Балтика-Чорне море. Сам Бог послв нам такі можливовсті в розвитку авіаційно-автомобільних вантажних та пасажирських перевезень. Єдине, що потрібно було як тоді такі і сьогодні: бути переконливими в Уряді в частині державної підтримки даного проекту. Переваги створення ліцензійно-митного логістичного центру може не розуміти тільки першокласник.


УНПіст зі стажем:

Не тягне вас назад в УНП? Ви стільки вклали в розбудову нашої партії і протягом багатьох років були її керівником на Волині. Зараз партія перебуває в занепаді. Може повернетесь, Юхимовичу?

Я вважаю, що всі демократичні сили зобов'язані об'єднатися в єдину політичну силу. Без цього об'єднання майбутнє демократії - дуже сумне. Сам початок об'єднавчого процесу став результатом мого членства в ЄЦ. Як Вам відомо,  я зняв претензії на керівництво в партії.  Якщо на одну булаву в нас буде один гетьман, то тоді в нас все буде в порядку в нашому домі, а роботи щодо розбудови держави вивстачить усім. Тому давайте будемо об'єднуватися. Єдиний Центр запропонував сам європейську модель, де скасовано інститут голви партії. Натомість діє рада лідерів партії. Закликаю до дій, а не розмов.

 
Інокентій BEST:

Що варто зробити облраді щоб селяни могли нормально заробляти на своїй праці - з продажу молока, м"яса, овочів?

 Розвиток АПК, зокрема виробництво сільськогосподарської продукції вимагає державної підтримки не тільки в Україні, а й, як показує досвід європейських країн, і в розвинутих країнах. Коштами обласного бюджету ми не зможемо радикально здійснити таку підтримку. Хоча, як показує досвід нашої роботи, навіть не значна підтримка коштами обласного бюжжету інших програм АПК дає позитивний результат щодо підтримки фермерів, одноосібників та СВК. Для того, щоб цю проблему зняти, достатньо прийняти Закон України "Про квоти", яким обмежити надмірне завезення імпотртної сільгоспродукції, а кошти, вилучені з продажу квот направити на підтримки того ж вітчизняного  сільгоспвиробника. Такий законопроект мною поданий 6 років тому і лежить у Верховній Раді без розгляду. Чому? Здогадайтесь самі. Також необхідно викорінити корупцію з представників влади в області у питанні підтримки окремих заготовачів молока, м'яса та іншої продукції.

 

Оксана:

за яке  чи які рішення цієї каденції обласної ради ставите "відмінно" особисто собі? Чи є рішення ради, яких ви соромитесь?

Позитивно оцінюю рішення щодо підтримки аграрної галузі області, створення комунальних підприємств, в тому числі Волиньоблагролісу, зверненння до Кабінету Міністрів та Верховної Ради України щодо ліцензування видобутку корисних копалин місцевого значення та ряд інших.

 Мені прикро за  рішення щодо використання спеціального фонду в втратах сільськогосподарських лісових угідь на заходи, які, на мій погляд, дають можливість ці кошти розкрадати, а також за багато інших питань, які стосуються ефективності використання бюджетних коштів. За 4 роки каденції одної відповіді не достатньо.
 
Оксана Коваленко, власкор укр. служби Бі-Бі-Сі:
як ви оцінюєте можливість адмінресурсу на Волині під час виборів? Є райони, за які особливо переживаєте?
 
В межах 5-10%.
 
Особливі райони -- північні райони області.
 
Інокентій BEST:
Чи маєте Ви відношення до скандального в 90-х акціонерного товариства МММ?

Дякую за іронічне запитання. Хочу нагадати, що в 90-х роках я очолював Локачинську районну спілку споживчих товариств та був на посаді першого заступника голови волинської обласної спілки споживчих товариств.


Яцина Іван:

Я чув, що Єдиний Центр буде підтримувати по старовижівському округу Ігоря Гузя. Чи це правда і чи ви взагалі з Гузем співпрацюєте після його виходу з партії. Вважаєте його сьогоднішні політичні дії по критиці Януковича правильними?

Політична сила Єдиний Центр такого рішення не приймала, але я добре знаю Ігоря Гузя і поважаю його за те, що він має власну думку, а також її озвучує. Як заступник голови облради, я співпрацюю з не тільки з депутатом Гузем, а й з усіма депутатами.

 

Стосовно критики Януковича, кожна людина має право на свою думку, яку опоненти  мають спростувати, якщо вона на їхню думку є не правильною.


Віктор:
1. Пане Борисе, у випадку невдачі під час виборів, чим збираєтеся зайнятися?
2.Хто з волинських політиків (з інших партій) імпонує Вам як політик, як людина?

1. Я виріс в Локачинському районі не тільки як людина, а й як керівник, який працював понад 17 років там. Крім цього, я був депутатаом Верховної Ради та зробив усе для того, щоб район отримав додатково до централізовано розприділених субвенцій прямі державні субвенції на соціально-економічний розвиток, що стало не говорільнею попередніх депутатів, а конкретним поштовхом як газифікації району, так і розв'язанання житлово-комунальних проблем. На посаді заступника голови облради також всіляко підтримував розв'язання проблем району, про що відомо моїм виборцям. Тому впевнений в успіху.  Негативний результат можливий лише  в разі фальсифікації результатів виборів. Але це мене не лякає, адже в політику,  в тому числі на посаду заступника голови облради, я прийшов з керівних посад і маю достатньо досвіду та фах у фінансово-економічного менеджера.

 

2. Останні події, які відбуваютьсмя з політичними силами та їхніми лідерами змушують глибоко над цим задуматися. Але завжди поважав і буду поважати  політиків, які своєю совістю та мораллю так і своїми діями залишалися порядними людьми і підтверджували патріотизм і особисту позицію.


Петрусь:

Ви маєте віднощення до фірми "Каскад-продакшн". Є інформація, що саме ця установа є головним спонсором групи впливу Бориса Загреви у Єдиному Центрі. Спростуйте чи підтвердіть цю інформацію.

До цієї фірми я не маю ніякого юридичного відношення. Серед представників бізнесу, малого та середнього, в мене є достатньо багато знайомих людей, з якими я підтримую людські нормальні стосунки. Крім цього, жоден з представників бізнесу в жодному випадку не дасть негативної інформації щодо відсутності підтримки їх з моєї сторони як депутата облради. Двері мого кабінету завжди були і є відкриті для  кожної людини, в тому числі і бізнесменів. Вважаю, що обов'язками депутата є також боротьба з корупцією, яка на сьогодні обоснувала бізнес і не дає йому не тільки розвиватися, а навіть жевріти.

 

Що стосується паратії Єдиний Центр, то сказав би, що там частина членів партії, які швидше підтримують мої пропозиції у внутрішньо-партійній діяльності.

 
Представники бізнесу до нашої політичної сили (окрім членів партії) відношення не мають.

Сергій Володимирович:

Як ви ставитесь до інвестування грошей у розвиток кінного фермерства на Волині наскільки перспективна ця галузь для нашого регіону?

З огляду на те, що ми маємо поліську зону, де є достатньо угідь для випасу коней, такий вид розвитку фермерства є перспективним і  до відома відвідувачів нашого сайту, рентабельним. Всіляко підтримую цю ідею і вважаю, що, якщо в державі відсутня така програма підтримки цього виду фермерства, то волинська облрада має прийняти відповідну місцеву програму.


Сергій Володимирович:
Скажіть будь ласка, де все таки золото партії?
 
Запитайте в комуністів.
 

Щиро дякую всім, хто спілкувався зі мною в цьому чаті.

З повагою, Борис Загрева.

 

 

Волинська обласна рада

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"