Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Бондаря офіційно висунули в кандидати на посаду мера Луцька
2010-09-27 16:00:00

Бондаря офіційно висунули в кандидати на посаду мера Луцька

З початком висування кандидатів на місцевих виборах стало відомим ім’я першого претендента на посаду луцького міського голови – це депутат Волиньради, керівник обласного осередку партії Єдиний Центр Володимир Бондар.

Його намір балотуватись в мери 27 вересня підтримали однопартійці на загальних зборах Луцької міської територіальної організації партії Єдиний Центр.

Голосування відбувалось таємним шляхом – партійці заповнювали бюлетені та клали в урну.

Під час свого виступу Володимир Бондар зазначив, що майбутні вибори для України є унікальними, оскільки вперше місцеві вибори відбуватимуться окремо від парламентських.

Єдиноцентрист також наголосив на головному гаслі його партії – «Якісна Україна», – тому говорив здебільшого про якісно новий рівень влади, яку він зі своєю командою готовий запропонувати луцькій громаді.

«Нам потрібна реформа житлово-комунального господарства, яка б передбачала низькі і зрозумілі тарифи. Наша команда працювала над цим більше ніж півтора року. Ми вже навіть знайшли можливості позабюджетного залучення коштів та тепер впроваджуємо програму оновлення багатоповерхівок у Луцьку», – висловився Бондар.

Крім того, Єдиний Центр пропонує Луцьку програму якісної освіти та ефективного медичного обслуговування, до яких повинні мати доступ люди з найменшими доходами.

«Від імені луцьких освітян дякую Володимиру Бондарю за те, що він допоміг луцьким школам з електронними підручниками», - зазначила у своєму виступі заступник начальника Луцького управління освіти Лілія Кревська. Вона також нагадала присутнім, що за часів головування Бондаря в ОДА на Волині були збудовані 4 нові школи.

«Обираючи дієздатну міську владу, ми забезпечуємо повноцінну, здорову роботу всієї громади», - підкреслив головний лікар  Луцької поліклініки № 1, голова Луцької ТМО Єдиного Центру Ігор Гнетньов.
 

Волинські новини

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"