Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Балога каже, що хоча на Волині у ТВК ЄЦ не має квоти, проте контролювати процес буде
2010-09-25 17:38:00

Балога каже, що хоча на Волині у ТВК ЄЦ не має квоти, проте контролювати процес буде

Єдиний Центр має всі можливості для контролю за виборами і проведення паралельного підрахунку голосів, – інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Про це розповів лідер партії Віктор Балога, повідомляє прес-служба партії.

За його словами, у тервиборчкомах працюватимуть 90 членів від Єдиного Центру, – пише «Українська правда» .

«На Волині, у Вінницькій, Сумській, Черкаській і Чернівецькій областях, у Севастополі наших людей у ТВК немає зовсім. Проте партія має всі можливості для контролю за виборами і проведення паралельного підрахунку голосів», – повідомив він.

Балога розповів, що в комісіях, де Єдиний Центр не буде представлений, партія домовлятиметься з членами комісій від інших політичних сил щодо надання їм протоколів із мокрими печатками.

«Я не думаю, що всі члени комісії будуть зацікавлені у фальсифікації результатів, тому й не створюватимуть проблем там, де їх немає і нададуть протокол спостерігачу від Єдиного Центру, – уточнив він.

Політик додав, що показовим було жеребкування до виборчих комісій, проведене ЦВК. З його результатів чітко видно контури владних коаліцій у майбутніх Радах.

«Партія регіонів формуватиме альянси з «сильними фронтовиками». Саме представників Тігіпка і Яценюка найбільше потрапило до ТВК. Дивовижно правильний барабан для жеребкування», – вважає Балога.

Волинська правда

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"