Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

КАНДИДАТІВ ЄДИНОГО ЦЕНТРУ ВИСУВАТИМУТЬ І БЕЗПАРТІЙНІ
2010-09-01 14:32:00

КАНДИДАТІВ ЄДИНОГО ЦЕНТРУ ВИСУВАТИМУТЬ І БЕЗПАРТІЙНІ

Сьогодні, в суботу, 28 серпня, розпочинається висування кандидатів до місцевих рад. Ті, хто вже включений до списків політичних партій (за певну суму чи якісь інші якості), можуть не турбуватися. Але якщо ви справді вболіваєте за долю України і такої її рідної вам частинки, як Волинь, і водночас згідно з нині затвердженим законом про вибори не маєте шансів потрапити до якогось виборчого списку, то це шанс саме для вас

Регіональні і територіальні штаби Єдиного Центру звертаються до потенційних кандидатів, котрим нинішнє виборче законодавство ускладнює офіційне висування. Ви маєте можливість взяти участь у місцевих виборах за списками та по мажоритарних округах саме від Єдиного Центру.


     Про це йшлося на прес-конференції голови обласної організації цієї політичної партії, депутата обласної ради Володимира Бондара. Він нагадав, що Міністерство юстиції визнало партію Єдиний Центр однією з найкраще розбудованих в Україні. Адже вона має не лише регіональні організації, а й територіальні практично в усіх районах і містах і майже 20 тисяч первинних. Отож, шанси бути висунутим до однієї з місцевих рад справді реальні. За словами голови обласної організації Єдиного Центру, вимоги до кандидатів дуже прості: це чиста репутація та професіоналізм. А до завершення виборчої кампанії вступ до партії не є визначальною умовою для кандидатів.


     Для тих багатьох людей, які не мають можливості балотуватися, якщо вони представляють незареєстровані організації інших партій, якщо вони є безпартійними, з'являється можливість спробувати самому змінити політичну ситуацію у вашому селі, місті, районі, нашій області, а відтак і в Україні в цілому. Для цього потрібно лише з 28 по 6 вересня подати заявку до обласної організації електронною поштою або листом-факсом. Єдина умова - вас повинні підтримати не менш як 20 виборців, громадська організація, яка діє на певній території або організація чи первинний осередок Єдиного Центру. Під час прес-конференції задавалося питання: а чи мають шанси самовисуванці? Безумовно, мають, якщо знайдеться хоча б два десятки людей, котрі їх знають і згідні підтримати.


     Після самовисування чи висування групою осіб, громадською організацією або первинним осередком Єдиного Центру і відбуватиметься формування виборчих списків проекту як регіональних, так і територіальних. Разом з тим, на сайтах регіональних організацій Єдиного Центру та сайті Єдиного Центру (www.edc.org.ua, www.volyn.edc.org.ua) проходитиме інтернет-голосування.


     На прес-конференції Володимир Бондар наголосив, що його політична партія готова співпрацювати з усіма політичними силами, які проповідують українську державність. Але партія принципово сповідує ідеологію, яка заперечує вождизм, тобто залежність політичної сили лише від волі однієї особи. Долю кандидатів, як і партії в цілому, повинні вирішувати самі люди. Вони мають оцінити реальні справи, ідеологію і наміри політичної партії.


     Своєрідним підсумком цієї кампанії стане 7 вересня - день голосування. Воно проходитиме просто неба, на вулицях волинських міст і селищ. За підсумками цього справді народного голосування регіональні штаби офіційно звернуться до переможців, яких обрали волиняни, з пропозицією про співпрацю та про включення до списків Єдиного Центру або ж про висування на посади міських, селищних, сільських голів, кандидатів у мажоритарних округах. Це значно ліпше, ніж можливість вибирати із уже запропонованих кандидатів, як це роблять деякі політичні партії. Тим більш, що списки у цих партіях насправді вже затверджені і відбувається свого роду гра, яка нічого не вирішує, зазначалося на прес-конференції. Бо ж «праймеріз» означає опитування всередині партії, на яке виборці не мають ніякого впливу.


     Зовсім інше пропонує Єдиний Центр - висунути тих, кого ви бажали б бачити у списках до сільських, селищних, міських, районних рад, кого вважаєте здатними вирішити ваші місцеві проблеми, які співзвучні з проблемами держави. Саме шанс обирати і бути обраним, а значить, принести користь своїй громаді, своєму регіону, і пропонує Єдиний Центр у своїх відкритих списках, можливість потрапити до яких, по суті, має кожен волинянин, як і виборці по всій Україні.

Володимир ЛИС

 

Волинь-нова

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"