Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

13-річна лучанка намалювала символ виборчої кампанії Бондаря
2010-08-19 17:48:00

13-річна лучанка намалювала символ виборчої кампанії Бондаря

За підсумками конкурсу дитячого малюнку «Луцьк - наш дім», оголошеного депутатом Волинської облради Володимиром Бондарем, перемогу отримали сестри Лідія та Софія Гапонюк.

Конкурс тривав з 29 липня по 9 серпня. Свої роботи надсилали діти різного віку не лише з Луцька, а й з інших міст, на яких обласний центр справив незабутнє враження. Загалом організатори отримали 28 робіт від 22 дітей.
Результати конкурсу Володимир Бондар оголосив 17 серпня. Переможницею стала 13-річна Софія Гапонюк, яка намалювала уквітчаний волошками замок Любарта. Цей малюнок настільки сподобався Бондарю, що той вирішив зробити сині польові квіти символом своєї передвиборчої кампанії.
«Ми хотіли побачити задля чого нам потрібно працювати в майбутньому очима дітей. І не сподівалися, що отримаємо такий глибокий зміст малюнків. Діти люблять своє місто, і воно у їхніх очах пов’язане з красою, з тим, що варто розвивати, що вони хочуть творити навколо себе. Коли діти виростуть – вони точно будуть будувати гарну Україну», – зазначив Бондар.

Основною темою робіт юних художників стало старе місто, історичні пам’ятки, замок Любарта та картини живої природи. Чимало робіт присвячені зоокуточку та тваринам. Володимир Бондар каже, що це ті напрямки, які варто розвивати та берегти у місті.


Кожен з учасників конкурсу отримав солодкі подарунки, дипломи, квіти та подяки. А переможницям, сестрам Гапонюк, вручили два комплекти розвиваючих іграшок.
Дівчата зізнаються, що малювали було легко і швидко, оскільки тема і бачення картин «йшли від душі».

Їхній батько Петро Гапонюк зауважує, що конкурс є повчальним. Адже тільки очима дітей можна побачити реалії міста та те, чого йому бракує. Після завершення нагородження, учасники частувалися святковим пирогом та обговорювали малюнки.
 

Волинські новини

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"