Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Екс-губернатор Волині й екс-волинянин Валіхновський керуватимуть ЄЦ разом із Балогою
2010-08-16 14:06:00

Екс-губернатор Волині й екс-волинянин Валіхновський керуватимуть ЄЦ разом із Балогою

Під час третього з’їзду Єдиного Центру обрано колективне керівництво цієї партії. Серед десяти співголів ЄЦ – і Володимир Бондар, колишній голова Волинської обласної державної адміністрації. Повідомляє «Волинська правда».

За повідомленням сайту edc.org.ua, ЄЦ запровадив нову модель керівництва – Колегію лідерів. До її складу входять Віктор Балога, Володимир Бондар, Ростислав Валіхновський, Вадим Карасьов, Ігор Кріль, Кирило Куликов, Леся Оробець, Василь Петьовка, Ігор Попов, Віктор Тополов. «Ми всі рівні», - зауважив з цього приводу Віктор Балога. У той же час, кожних два місяці обиратиметься голова виконкому партії, який і підписуватиме ухвали, що прийматимуться консенсусом Колегії лідерів.

«ВП» нагадує, що в складі колегії – і колишній волинянин Ростислав Валіхновський. Він, випускник Турійської СШ, заслужений лікар України, був особистим лікарем Президента Віктора Ющенка, заступником керівника Державного управління справами. До числа тих, хто реально впливає на політичний курс ЄЦ, входить як член Президії і заступник голови Волинської обласної ради Борис Загрева.

Волинська правда

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"