Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Персональні дані

Віктор Гупало

Біографія

Гупало Віктор Михайлович, народився 02 квітня 1955 року у смт.Лопатин Радехівського району Львівської області в сім’ї колгоспників.

У 1970-1974 роках навчався у Львівському технікумі громадського харчування. Після закінчення технікуму поступив на навчання до Львівського політехнічного інституту. У 1975-1977 роках служба у лавах Радянській Армії.

З 1977 року працював контролером, майстром, інженером на Волинському ремонтно-монтажному комбінаті. На вечірньому і заочному відділенні продовжував навчання у Луцькій філії Львівського політехнічного інституту. З травня 1983 року був інструктором промислово-транспортного відділу Луцького міськкому Компартії України.

З грудня 1990 року – директор малого підприємства «Фахівець».
З 1992 року працював головним інженером, заступником директора Волинського ремонтно-монтажного комбінату.
З 1994 року – голова правління ЗАТ «Волинський ремонтно-монтажний комбінат».
У 1990-1994 роках – депутат Луцької міської ради.
З 2006 року – депутат Волинської обласної ради.

Громадська робота: заступник голови правління волинського регіонального відділення УСПП, заступник голови правління Волинського обласного об’єднання роботодавців, член правління Волинського обласного фонду соціального страхування.

Одружений. Має двох синів.

Діалогивсі