Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Персональні дані

Олег Шварцкоп

Біографія

Шварцкоп Олег Юрійович
Голова Рожищенського районного осередку Єдиний Центр

Народився 17 травня 1976 року в місті Рожище.

У 1998 році закінчив з відзнакою Волинський державний (нині національний) університет ім.Лесі Українки за спеціальністю „Соціальна педагогіка”
Протягом 2004-2006 років навчався в магістратурі Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, де здобув другу вищу освіту за спеціальністю «державне управління»
Одружений, виховую двох дітей.
Досвід роботи:
З серпня 1998 р.- березень 2001 р. - черговий по режиму притулку для неповнолітніх служби у справах неповнолітніх Волинської облдержадміністрації
1.09.1999р.-1.09.2001р. – вчитель історії (за сумісництвом) в загальноосвітніх школах №2,4 місто Рожище
З березня 2001р. – 31.08.2004 р. – спеціаліст І категорії, начальник відділу соціальної роботи Рожищенського центру соціальних служб для молоді
З березня 2006 р. по даний час – начальник відділу соціальної роботи, директор Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Діалогивсі