Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Персональні дані

Володимир Чечотка

Біографія

Я, Чечотка Володимир Дмитрович, народився 10 липня 1962 року в с.Гремяче Ківецівського району Волинської області.
З 1969 року по 1977 рік навчався в Гремяченській восьмирічній школі.
З 1977 року по 1979 рік здобував середню освіту в Цуманській середній школі Ківерцівського району.
Після закінчення середньої школи навчався у Луцькому технічному училищі №1 за спеціальністю «токар з металообробки». Працював токарем у ремонтно-інструментальному цеху Луцького автомобільного заводу.
В 1980-1982 рр. проходив строкову службу в лавах Радянської Армії.
Після служби в армії працював у м.Луцьку на Державному підшипниковому заводі №28 токарем 3 розряду. З 1984 року по 1985 рік працював вільнонайманим працівником у лікувально-трудовому профілакторії смт Цумань.
З 1985 року по 1987 рік навчався у Львівський спеціальній школі підготовки начальницького складу МВС СРСР. Після закінчення спецшколи отримав диплом та спеціальне звання «лейтенант внутрішньої служби».
З 1987 року по 1994 рік проходив службу в Маневицькій виправній колонії №42 на посаді старшого інспектора інтендантсько-господарського забезпечення.
У 1994-1997 роках навчався у Київському інституті внутрішніх справ при Національній Академії МВС України. Після закінчення навчання знову працював у Маневицький виправній колонії №42 на посаді начальника спеціального відділу, начальника відділення соціально-психологічної служби, старшого інспектора соціально-психологічної служби. Мав спеціальне звання «майор внутрішньої служби». В грудні 2005 року вийшов на пенсію за вислугою років.
На виборах 2006 року був агітатором та спостерігачем від партії «Наша Україна».
На дочасних виборах 2007 року був уповноваженою особою по ТВО №25 від виборчого блоку «Наша Україна-Народна Самооборона».
Одружений. Дружина – Чечотка (Давидюк) Наталія Костянтинівна, 1964 р.н., працює в управлінні праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Маневицької РДА начальником відділу.
Син – Чечотка Андрій Володимирович, 1985 р.н., проходить військову службу на контрактній основі в м.Рівне.
Дочка - Чечотка Тетяна Володимирівна, 1989 р.н., навчається у Чернігівському Державному інституті права, соціальних технологій та праці.

Діалогивсі