Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Персональні дані

Степан Ковальчук

Біографія

Я, Ковальчук Степан Олександрович народився 15 жовтня 1951 року в селі Качин, Камінь-Каширського району, Волинської області.
З 1959 року по 1967 роки навчався в Качинській восьмирічній школі а з 1967 року по 1969 роки в Нуйнівській середній школі Камінь-Каширського району.
В 1969 році був призваний в армію. Після служби в армії в 1971 році працював в колгоспі імені Дзержинського. В 1972 році розпочав трудову діяльність в лісовому господарстві лісорубом Миколаївського ліспромгоспу. З 1972 по 1973 рік працював робітником Камінь-Каширського лісгоспзагу, звідки був направлений трудовим колективом лісгоспзагу на навчання в Львівський лісотехнічний інститут. В 1978 році після закінчення з відзнакою інституту працював лісничим Влико-Обзирського та Пнівненського лісництв Камінь-Каширського лісгоспзагу об’єднання «Волиньліс» .
В 1989 році переведений на посаду головного лісничого Городецького спецлісгоспзагу. З 1992 року по 2002 рік працював директором Городецького, Маневицького держлісгоспів об’єднання «Волиньліс» З 2002 року прийнятий на посаду начальника відділу з питань ведення лівого господарства і продовольства облдержадміністрації. З 2006 року головним спеціалістом відділу організації виробництва та маркетингу продукції рослинництва агролісоміліорації та ведення сільськогосподарського виробництва в зоні аварії на ЧАЕС управління агропромислового розвитку облдержадміністрації. В вересні 2006 року призначений генеральним директором комунального підприємства Волинське обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Волиньоблагроліс», де працюю в даний час.
Обирався депутатом Пнівненської сільської та Волинської обласної ради.
В даний час обраний депутатом Маневицької районної ради.
Указом Президента України № 846/2008 присвоєно почесне звання «Заслужений лісівник України».

Діалогивсі