Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Бондар: Для волинян 15 березня стало днем найбільш зваженої та спокійної виборчої кампанії
2009-03-15 23:15:00

Бондар: Для волинян 15 березня стало днем найбільш зваженої та спокійної виборчої кампанії

Голова ВОО Єдиного Центру прокоментував хід дострокових виборів на Волині. Нагадаємо, цього дня на Волині обирали Горохівського міського голову, Головненського селищного голову, а також голів Видертської та Прилісненської сільських рад

Володимир Бондар – депутат ВРУ у 2002-2005 роках – політик з неабияким досвідом роботи у виборчому процесі, активний учасник суспільних змін в історії новітньої України. Нинішній день виборів він оцінює як найбільш стабільний та безконфліктний за часи незалежності. Бондар має з чим порівнювати, адже рівно п’ять років тому йому довелося захищати право громадян на волевиявлення під час сумнозвісних виборів мера у закарпатському Мукачевому. Лідер Єдиного Центру на Волині відзначив і те, що в області вдалося уникнути не лише брутальних погромів кучмівських часів, а й  політичних протистоянь, які українці щойно спостерігали на Тернопільщині через безпідставні амбіції БЮТу.

«Єдине, що дещо засмучує, – надто низький рівень явки у Горохові,» – констатує Володимир Бондар. –  «Якщо більше половини горохівчан проігнорували вибори міського голови, доводиться констатувати, що люди розчаровуються у владі.» Єдиноцентрист вважає, що новообрані керівники місцевих громад мають працювати передусім на повернення довіри людей.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"