Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

Гузь: Звільнення Огризка не могло відбутись без Тимошенко
2009-03-03 17:44:00

Гузь: Звільнення Огризка не могло відбутись без Тимошенко

Заступник голови ВОО Єдиного Центру, депутат Волинської обласної ради Ігор Гузь прокоментував звільнення міністра закордонних справ України Володимира Огризка

03 березня рішенням 49 БЮТівців парламент підтримав ініціативу Партії регіонів та КПУ щодо звільнення очільника МЗС. На особисте переконання заступника голови ВОО Єдиного Центру Ігоря Гузя, екс-міністр Огризко проявив себе як професійний та проукраїнський урядовець, достатньо послідовний по всіх принципових для України геополітичних питаннях. Зокрема, це, на думку Ігоря Гузя, питання російсько-грузинського конфлікту, а також оцінка висловлювань посла РФ в Україні Віктора Чорномирдіна на адресу української влади.
«Обіцяти, що БЮТ не голосуватиме за відставку міністра, і в результаті дати 49 голосів, – це ганебно», – вважає єдиноцентрист.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"