Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

2009-02-23 11:48:00

Позиція Єдиного Центру знаходить підтримку у місцевих осередках

Про ініціативи рожищенських єдиноцентристів звітує куратор цього району, головний спеціаліст Луцького окруєного секретаріату ВОО Єдиного Центру Микола Огороднік

20 лютого 2009 року відбулись загальні збори Рожищенської міської організації Єдиного Центру. У роботі зборів взяв участь голова Рожищенської РО Єдиного Центру Олег Шварцкоп.
Під час зборів обговорили суспільно-політичну ситуацію у країні та позицію Єдиного Центру щодо основних складових соціально-економічного життя в Україні. Партійці схвально відгукнулися про «План оновлення країни», запропонованого лідерами Єдиного Центру, та внесли пропозиції щодо формування плану дій регіонального та місцевих осередків на 2009 рік.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"