Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

Буліга: Послідовність – запорука суспільного визнання
2008-12-26 19:07:00

Буліга: Послідовність – запорука суспільного визнання

Про підсумки розбудови Єдиного Центру в Україні та зокрема у регіонах йшлося під час засідання Політичної ради партії у Києві. Як зазначив учасник засідання, член Політради Єдиного Центру Микола Буліга, завдяки послідовному відстоюванні державницьких принципів порівняно молода партія має усі можливості ініціювати такі глобальні заходи, як утворення Антикризового центру

Пріоритетними напрямками роботи Єдиного Центру у 2009 році лідери партії вважають поліпшення економічних умов та боротьбу із безробіттям. Як зазначив керівник секретаріату ВОО Єдиного Центру Микола Буліга, протягом року партійні виконавчі структури утверджені вже в усіх регіонах, а Єдиний Центр відбувся передусім як політичний гравець, який може відстоювати конструктивну позицію без зловживання популістськими методами. За ім’ям Єдиного Центру в Україні стоїть понад 50 тисяч осіб, у порівняно невеликій Волинській області це понад 2 000 осіб. «Це потенціал, який може не лише вимагати від держави певних кроків, але й пропонувати своє власне бачення виходу зі скрутного становища», - зауважив Буліга.

Основне рішення підсумкової Політичної ради партії – утворити в Україні Антикризовий центр. Він розроблятиме інструменти та механізми подолання наслідків економічної кризи по всій Україні, із урахуванням індивідуальних рис та можливостей кожного регіону. До складу Антикризового центру увійдуть як єдиноцентристи, так і незалежні експерти. Очолив цю структуру Голова Секретаріату партії Володимир Шумілкін.

На думку Миколи Буліги, ініціювати такі глобальні заходи має право насамперед та політична сила, котра всупереч усім звинуваченням опонентів ніколи не боялась називати речі своїми іменами. Адже кредо голови єдиноцентристів, народного депутата України Ігоря Кріля, – не змінювати політичну позицію залежно від політичної погоди.

Мету утворення Антикризового центру – допомогти країні вибратись із провалля, у яке вона потрапила через непродуману та непрофесійну урядову політику. Під час Політради партії йшлося про те, що усі прогнози лідерів Єдиного Центру, на превеликий жаль, справдились. Сьогодні Україна зустрічатиме Новий рік «без ціни на газ, із дефіцитом Пенсійного фонду, падінням виробництва та загрозою безробіття» – як нагадав лідер партії Ігор Кріль, Єдиний Центр попереджав про це ще улітку.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"