Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

Разом із вітальними листівками – практичні поради фахівців
2008-12-26 16:57:00

Разом із вітальними листівками – практичні поради фахівців

На жаль, українська дійсність 2008 – початку 2009 року готує до Новорічних свят не лише приємні переживання. У складному становищі, у якому може опинитись кожна українська сім’я, інколи чи не найбільше значення має вчасна порада або застереження

Фахівці Єдиного Центру розробили для громадян пам’ятки із порадами, як діяти в умовах кризи. Цій роботі передувало широке обговорення зазначеної теми. Єдиний Центр ділиться результатами і з волинянами.

Пам’ятки із порадами будуть надіслані у найбільші населені пункти Волині, оскільки саме там криза 2008 року зупиняє великі підприємства, скорочує штати працівників, «заморожує» виробництво. Їх знаходитимуть у поштових скриньках, а також розповсюджуватимуть через окружні секретаріати Єдиного Центру.

 Ми маємо бути готові до затяжної економічної кризи. Для цього кожному важливо зберегти стабільний дохід та зменшити свої витрати так, щоб у скрутні часи була достатня сума грошей. Тоді МИ зможемо керувати ситуацією, а НЕ ВОНА нами.

«Вірте в себе. Відстоюйте свої права. Не будьте байдужими. Бережіть себе та один одного. Нам треба діяти разом!», - Єдиний Центр.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"