Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Бондар: Новий закон змусить політиків відповідати за свої дії
2010-07-14 11:18:00

Бондар: Новий закон змусить політиків відповідати за свої дії

Депутат Волинської обласної ради, голова ВОО Єдиного Центру Володимир Бондар прокоментував основні положення закону, який визначає формат проведення в Україні місцевих виборів 31 жовтня 2010 р., - повідомляє видання «Волинь нова»

На думку Володимира Бондара, найбільшим позитивом є те, що закон врешті ухвалений, а вибори, відповідно, призначені у цьому році, як того вимагає Конституція.

Найбільшим же негативом залишається традиційне для української політики явище: конкретна політична сила, яка лобіює той чи інший законопроект, «пише» його під свої інтереси.

«Один з найбільших мінусів цього документа у тому, що він штучно намагається відвести від влади блоки, громадські об'єднання, інші структури, які мають вплив на місцях, у певних регіонах», - зазначив депутат.

Але, як зауважує Бондар, якщо подивитися з іншого боку, то прив'язка кандидатів до партій - це ще один крок до взаємної відповідальності цих партій та політиків. Втім, виборчому законодавству найбільше бракує механізму, який би забезпечив процедуру відкликання депутатів, які не виправдали довіру громади.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"