Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Володимир БОНДАР: “Якщо замовчуватимемо факти порушень під час виборів — завтра прокинемося в іншій державі”
2010-06-25 11:44:00

Володимир БОНДАР: “Якщо замовчуватимемо факти порушень під час виборів — завтра прокинемося в іншій державі”

24 червня в офісі ВОО Єдиного Центру голова обласного осередку Володимир Бондар провів прес-конференцію, темою якої стали кричущі факти порушень, що стали підставою для судового оскарження результатів позачергових виборів (20 червня) Красновільського сільського голови

Зокрема, у селі Красноволя, дільничною виборчою комісією було неправомірно, за власним рішенням, включено до списку чотирьох виборців.  Аналогічне порушення мало місце й у селі Тельчі -  до списку виборців “потрапили” шестеро чоловік, тоді як, згідно ч.2 ст. 32-1, ДВК може приймати рішення про внесення змін до списку виборців не пізніш як за три дні до дня виборів.

Або, скажімо, в селі Матейки  дільничною виборчою комісією було неправомірно видано бюлетені 5 виборцям, без пред’явлення останніми одного із документів, зазначених у ст. 3 (паспорта,  тимчасового  посвідчення  громадянина  України  тощо).

Були факти неправомірної передачі бюлетенів,  впливу тамтешнього сільського голови на результати рахунку голосів тощо.

Володимир Бондар, як депутат обласної ради, зобов`язався подати депутатське звернення в Управління внутрішніх справ, прокуратуру, аби отримати правову оцінку тому, що сталося на позачергових виборах. Адже, за його словами, якщо ми сьогодні будемо замовчувати факти порушень законодавства в такій  невеликій громаді, то завтра прокинемося в іншій державі.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"