Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Державна безпека України

Бондар: Вшанування комуністичних диктаторів не додає балів ані українським політикам, ані державі у цілому
2010-04-21 11:41:00

Бондар: Вшанування комуністичних диктаторів не додає балів ані українським політикам, ані державі у цілому

Єдиний Центр закликає Волинську обласну раду звернутись до місцевого самоврядування Луганщини, Херсонщини та Запоріжжя з вимогою відмовитись від ідей радянської ревізії українського минулого

Голова Волинської обласної організації Єдиного Центру, депутат Волинської обласної ради Володимир Бондар прокоментував дії окремих чиновників та політичних сил східних та південних областей України, котрі прямо потурають тому, як у великих містах з’являються агітаційні щити з портретами тиранів радянської доби.

«Повторне накидання нашому народу ідеології та символів радянського періоду, які заперечують саме існування незалежної України, здатні лише спровокувати протистояння», - зазначив Володимир Бондар.

На його думку, представники місцевих органів влади повинні всіляко протидіяти провокаціям, направленим на збурення протистояння між соціальними групами.

Єдиноцентристи західних областей України закликатимуть представників обласних рад звернутись до місцевих рад Луганської, Запорізької та Херсонської областей з вимогою відмовитись від дій, які несуть загрозу українській національній ідентичності та вітчизняному гуманітарному простору.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"