Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

Балога: Мета Єдиного Центру - успіх на виборах 30 травня 2010
2009-12-04 17:28:00

Балога: Мета Єдиного Центру - успіх на виборах 30 травня 2010

Під час зустрічі з партійним активом ВОО Єдиного Центру лідер партії Віктор Балога зазначив, що мета діяльності цієї політичної сили - представити свій потенціал на місцевих виборах

"Приклад нашого успіху на виборах до Тернопільської обласної ради, а також під час проведення дострокових місцевих виборчих кампаній довів: Єдиний Центр не повторює помилки інших політичних сил", - заявив Віктор Балога. Зі слів лідера Єдиного Центру, високі рейтинги та популістичні обіцянки можуть певний час втримати політичну силу у фаворитах, однак час усе розставить на свої місця. Таким чином, успіх партії будуватиметься тривалою важкою працею у місцевій владі, і це - підвалини успіху Єдиного Центру на державному рівні.
"Я буду щиро радий, якщо вибори 30 травня ще раз доведуть правильність обраної нами політики", - зазначив Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"