Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійні процеси

Бондар: Мій вихід з «Нашої України» був усвідомленим
2009-10-21 11:42:00

Бондар: Мій вихід з «Нашої України» був усвідомленим

Голова ВОО Єдиного Центру Володимир Бондар під час прес-конференції у Луцьку висловив сподівання, що «нашоукраїнці» діятимуть на спільних позиціях з Єдиним Центром

«Дотепер маю у цій партії багато друзів і колег», - каже Володимир Бондар, - «разом з тим, дуже боляче констатувати, що «Наша Україна» переживає не найкращі часи». Зі слів єдиноцентриста, немає жодних проблем у співпраці партії з екс-заступником голови ВОО Єдиного Центру Ігорем Гузем. «Ми досі спільно вирішуємо усі свої питання, наші відносини не погіршились», - зазначив Бондар. «Втім, Ігор не зовсім коректно пояснив причини свого виходу з партії. Застереження, що Єдиний Центр може підтримати того чи іншого кандидата, - це ще недостатньо». У Єдиному Центрі дійшли рішення, що партія, можливо, підтримає когось із кандидатів у Президенти лише після офіційного оголошення рішень усіх політичних сил.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"