Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Гузь: Підтримка Єдиного Центру на місцевих виборах свідчить про те, що країні потрібні не обіцянки, а господарники
2009-06-26 15:35:00

Гузь: Підтримка Єдиного Центру на місцевих виборах свідчить про те, що країні потрібні не обіцянки, а господарники

За підсумками усіх 5-ти виборчих кампаній, які відбувались в Україні протягом останніх 4-х місяців, Єдиний Центр отримав найбільший відсоток голосів

Заступник голови ВОО Єдиного Центру Ігор Гузь вважає, що ухвала Конституційного Суду України стосовно продовження терміну роботи новообраних керівників місцевих громад до 5-ти років дасть можливість переможцям місцевих виборів довести виборцям свої можливості. «Для Єдиного Центру найбільш приємним є те, що підтримка нашої політичної сили зростає», – зазначив Гузь. – «У червні під час двох місцевих виборів ми здобули відповідно 60 % та 47 % підтримки виборців». Таким чином для громадян стають цікавими не штучні спекуляції політиків на будь-які теми, а вирішення оточуючих життєвих проблем. На виборах 14 червня представники Єдиного Центру перемогла на 3 із 5 виборчих кампаній, на виборах 21 червня – на 7 з 14.

Під час прес-конференції для волинських ЗМІ Ігор Гузь назвав прізвища кандидатів від Єдиного Центру на виборах 2 серпня, які відбуватимуться у Волинській області. На виборах у с. Мирне Горохівського району балотуватиметься Віталій Курілко, на виборах Рожищенського міського голови – голова районної організації Єдиного Центру Олег Шварцкоп.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"