Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Вікно в Європу

Акція «Вікно у Європу» у Луцьку: Єдиний Центр вимагає від європейців припинити дискримінацію українців
2009-05-07 16:12:00

Акція «Вікно у Європу» у Луцьку: Єдиний Центр вимагає від європейців припинити дискримінацію українців

7 травня Єдиний Центр пікетував європейські консульства та посольства, які знаходяться в Україні

Волинські єдиноцентристи залучились до всеукраїнської акції Єдиного Центру «Вікно у Європу», у рамках котрої у Луцьку відбулось пікетування Генерального консульства Республіки Польща. Акція має на меті продемонструвати критику Єдиного Центру щодо дискримінаційної політики країн Європейського Союзу у ставленні до українців.

Захід відбувся під керуванням заступника голови ВОО Єдиного Центру, депутата обласної ради Ігоря Гузя. Він ознайомив присутніх з невтішною картиною, яка ілюструє справжнє ставлення ЄС до України. «Ми звільнили громадян країн ЄС від оформлення віз для в’їзду для України, натомість для українських громадян процедура отримання віз щороку ускладнюється», – констатував єдиноцентрист. – «Жителі заокеанських країн можуть приїхати до ЄС і жити у Європі 90 днів без здобуття візи та без принизливих перевірок, а представникам країни, що знаходиться у серці Європи, навіть після усіх бюрократичних процедур не гарантоване потрапляння до ЄС».

У цей день генеральний консул Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку Томаш Янік отримав звернення голови ВОО Єдиного Центру, депутата Волинської обласної ради Володимира Бондара. У документі йшлося про те, що Єдиний Центр вимагає для українців не особливих пільг, а рівноправ’я у вільному пересуванні вільною Європою. У консульському представництві запевнили, що звернення  передадуть по інстанції та розглянуть якомога швидше.

Фоторепортаж з акції «Вікно у Європу» у Луцьку – у рубриці «Фото – Події».

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"