Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Волинський Єдиний Центр закликає забезпечити повний доступ населення області до українського телебачення
2016-03-23 13:41:00

Волинський Єдиний Центр закликає забезпечити повний доступ населення області до українського телебачення

Волинський Єдиний Центр засуджує байдужість влади щодо забезпечення покриття території області українським та регіональним телевізійним мовленням. Про це заявили в обласній організації партії.

 

За офіційною інформацією понад 30% території Волині не має доступу до українського телебачення. Понад півсотні населених пунктів Волині знаходяться під впливом пропаганди Білоруських та Російських телеканалів.

 

Єдиноцентристи переконані, що недоступність населення до перегляду українського телебачення сприяє розвитку пропаганди від російських каналів та посилює інформаційну війну проти України.

 

«І це все має місце сьогодні, після двох років з початку окупації Росією території України і війни на сході», - наголосили партійці.

 

У Волинській обласній організації Єдиного Центру переконані, що інформаційна безпека області є дуже важливою і це питання мало бути повністю вирішене ще кілька років тому.

 

«Тому влада має вжити усіх заходів і в найкоротші терміни забезпечити абсолютний доступ населення Волинської області до українських телеканалів», - зазначили в Волинській обласній організації Єдиного Центру.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"