Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Волинські єдиноцентристи закликають владу не закривати очі на проблеми фінансування ПТУ
2016-02-26 15:16:00

Волинські єдиноцентристи закликають владу не закривати очі на проблеми фінансування ПТУ

У Волинській обласній організації Єдиного Центру закликають владу не закривати очі на проблеми фінансування ПТУ. Про це заявили в обласній організації партії.

За повідомленнями ЗМІ працівники та учні двох професійно-технічних училищ Нововолинська не дочекавшись грошей перекриватимуть у двох місцях трасу Володимир-Волинський-Львів.

 

Партійці нагадують, що у зв’язку зі змінами до формування бюджетів, профтехосвіта передана на утримання місцевих громад. Внаслідок цього проблема фінансування профтехосвіти зачепила величезну кількість людей по всій країні.

 

Так до прикладу у місті Нововолинськ ПТУ практично залишилися без фінансування. Педагогічні колективи не отримують заробітних плат, а учні – стипендій.

 

Єдиноцентристи закликають місцеву владу не робити людей заручниками невмілого господарювання посадовців.

 

«Потрібно невідкладно знайти механізми для вирішення цих проблем і не залишати людей напризволяще. Це прямий обов’язок влади», - переконані Волинські єдиноцентристи.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"