Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Волинський Єдиний Центр закликає владу боротися із стихійною торгівлею радіоактивними ягодами
2015-07-15 11:54:00

Волинський Єдиний Центр закликає владу боротися із стихійною торгівлею радіоактивними ягодами

За результатами перевірок ветеринарних лабораторій, що працюють на продовольчих ринках - вміст небезпечних радіонуклідів у деяких ягодах перевищує норму вдвічі. Цим стурбовані у Волинській обласній організації Єдиного Центру.

За інформацією ЗМІ результати вибіркових перевірок чорниці на ринках міста показують, що вміст цезію при нормі 500 бекерелів – вдвічі більший.

 

Партійці наголошують, що цезій переходить з ґрунту в рослини. Радіоактивні речовини накопичуються в організмі людини і з часом вражають кісткову тканину, призводять до хімічних порушень у клітинах, збільшують ризик виникнення онкологічних захворювань.

 

Тому єдиноцентристи радять мешканцям при купівлі ягід вимагати у продавців документ про експертизу, що посвідчує якість продукції, також перевіряти товар у лабораторії на ринку.

 

Також у Волинській обласній організації Єдиного Центру закликають владу провести комплексні перевірки якості ягід на ринках області, створити дієву систему контролю за якістю продукції, покарати винних і не допустити отруєння жителів обласні радіонуклідами.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"