Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Волинський Єдиний Центр: Права пасажирів на пільговий проїзд не дотримуються
2015-04-16 10:27:00

Волинський Єдиний Центр: Права пасажирів на пільговий проїзд не дотримуються

Єдиноцентристи стурбовані діями перевізників та працівників автостанцій, які нехтують правами пільгових категорій громадян і часто відмовляють у проїзді Про це заявили у Волинській обласній організації партії.

За повідомленнями ЗМІ пасажири пільгових категорій часто страждають від хамства, грубого і ставлення водіїв. Особливо резонансним став випадок коли студенти, намагаючись скористатися пільгами на безкоштовний проїзд для дітей із багатодітних сімей, отримали різку відмову від водія маршрутки.

 

Партійці засуджують такі дії і закликають перевізників поважати право людей на пільгові перевезення, яке передбачено законом. Ставлення працівників, які задіяні в сфері пасажирських перевезень, та їх манера спілкування бувають у достатньо грубій формі, що є абсолютно неприйнятним.

 

У Єдиному Центрі закликають владу звернути увагу на порушення прав пільговиків і навести порядок у даній сфері.

 

«Необхідно вжити усіх заходів задля недопущення порушення прав пільгових категорій пасажирів», - переконані волинські єдиноцентристи.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"