Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Волинські єдиноцентристи: Області потрібна комплексна програма по використанню волинських надр
2015-01-14 11:09:00

Волинські єдиноцентристи: Області потрібна комплексна програма по використанню волинських надр

У Єдиному Центрі вважають, що для забезпечення стабільної роботи вугільної галузі області Волинь потребує нової комплексної програми використання надр. Про це заявили в обласній організації партії.

За повідомленнями ЗМІ сьогодні під загрозою закриття дві шахти Нововолинська, на яких нині працюють близько 4 тисяч людей. В області проходять шахтарські бунти.

Також недобудована 10-та шахта на будівництво якої  уже витрачено майже півтора мільярди гривень. За прогнозами експертів, якщо буде запущена 10-та шахта, то по проектній потужності на ній можна буде видобувати від 900 тисяч до 1 мільйона тонн вугілля у рік. На ній зможе працювати понад 1500 тисячі шахтарів.


Потрібно пам’ятати, що крім запасів вугілля Волинь має і запаси торфу, який успішно використовується у європейських країнах під час опалювального сезону. Партійці наголошують, що все це потребує правильної оцінки і грамотного господарювання.


«В умовах коли в країні через війну на сході, виник величезний дефіцит вугілля, волинські шахти є стратегічно важливими для регіону підприємствами. Єдиноцентристи переконані, що влада не має права просто так ігнорувати зарплатні зобов’язання перед шахтарями, які щодня виконують усі поставлені перед ними завдання», - вважають в обласному осередку партії
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"