Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр Волині: Місцева влада має погасити зарплатні борги шахтарям
2014-10-17 10:32:00

Єдиний Центр Волині: Місцева влада має погасити зарплатні борги шахтарям

Волинські єдиноцентристи закликають місцеву владу вирішити проблему із заборгованістю заробітної плати шахтарям. Люди не отримують грошей вже 7 місяців. Якщо немає жодної можливості виплатити борг повністю, то це необхідно зробити хоча б частково. А просто ігнорувати. Про це заявили в обласній органзіції партії.

За повідомленнями ЗМІ борг держави перед шахтарями становить понад 23 млн. гривень. Через це близько 100 робітників нововолинської шахти №10 вже кілька днів перекривають рух на мосту через Західний Буг на дорозі "Львів – Брест" в селі Литовеж Іваничевського району з вимогою виплатити борги і планують продовжувати акцію доки їх вимоги не будуть виконані.

 
В умовах коли в країні через війну на сході, виник величезний дефіцит вугілля, волинські шахти є стратегічно важливими для регіону підприємствами. Єдиноцентристи переконані, що влада не має права просто так ігнорувати зарплатні зобов’язання перед шахтарями, які щодня виконують усі поставлені перед ними завдання із запуску шахти №10.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"