Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Карасьов: Єдиний Центр формує ідеологічні засади на наступні всеукраїнські вибори
2010-09-16 15:34:00

Карасьов: Єдиний Центр формує ідеологічні засади на наступні всеукраїнські вибори

Учасники прес-конференції Вадима Карасьова у Луцьку зауважили лідеру Єдиного Центру, що програма партії є універсальною для розбудови будь-якої європейської країни, однак її необхідно доповнити суто української специфікою.

«Ваші побажання я сприймаю як наказ до дій», - завірив присутніх Вадим Карасьов.

Зі слів політика, нині саме він опікується ідеологічними питаннями Єдиного Центру. «Після 2010 року ми запропонуємо суспільству нову ідеологічну базу, над цим я працюю особисто, - каже політолог. – Однак, наголошую, будувати європейську Україну тільки на абстрактній національній ідеї вкрай важко».

Підвалини європейської держави, як вважає лідер Єдиного Центру, - це конституціоналізм, захист прав власника, перехід до формалізації власності, перегляд суспільних пріоритетів. «Українці сьогодні голосують не за доступ до кредиту, як це повинно бути, а за доступ до бюджету», - нарікає Карасьов. Причому, на його думку, це стосується не лише прагнень олігархів, а й менталітету звичайного виборця. «Допоки держава дозволяє собі гратися з чужою власністю, правопорядку не буде. А нас цікавить саме правопорядок, а не порядок, правосуддя, а не судилище», - зазначив лідер Єдиного Центру.

Програма Єдиного Центру «Якісна Україна»,  яку партія сформувала до виборів 2010 року, побудована якраз на вирішенні питань, що перебувають у компетенції місцевої влади. «Сьогодні всі ключові економічні проблеми – не у відомстві Кабміну, вони на порядку денному органів місцевого самоврядування. Нас цікавить реформування ЖКГ – буде вирішено виключно на місцях, зі стимулюванням створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, з остаточним визначенням юридичних осіб – власників цих будинків, їхніх горищ, підвалів, прибудинкових територій. Це – прерогатива місцевої влади. Це ж стосується створення нової інфраструктури, питань приватизації, адміністративної реформи», - зазначив Вадим Карасьов.

Зі слів лідера Єдиного Центру, сьогодні партія ставить Україні питання – чи якісно вона живе, чи комфортно у ній жити і працювати. Політичні сили, які можуть розраховувати на успіх, мають розбудовувати себе саме з нижчої ланки – з місцевого самоврядування. Єдиний Центр як одна з найбільш розбудованих політичних сил наголошує – не треба бути над розумним, щоб використовувати помилки чинної влади, як це робить «стара влада» - нинішня опозиція. «Ми теж є в опозиції, - каже Вадим Карасьов, - але не до влади, а до того факту, що в Україні не зробили важливого, до помилок, до недопрацювань, до непрофесійності».

ВОО Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"