Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Карасьов: На жаль, під час виборів соціологія не є соціологією. Це – технологія.
2010-09-16 15:34:00

Карасьов: На жаль, під час виборів соціологія не є соціологією. Це – технологія.

Директор Інституту глобальних стратегій, лідер Єдиного Центру Вадим Карасьов під час прес-конференції у Луцьку констатував, що нинішні соціологічні дослідження не дають повноцінної картини настроїв у громаді

«Суспільство тепер теж перебуває у режимі «пауза», і будь-яке опитування, чи то класичне, чи то телефонне, не може відобразити результат майбутніх виборів», - зазначив політолог.

Загалом, на думку Вадима Карасьова, варто погодитись з твердженням «Громадської думки не існує». Соціологічне опитування – це певні питання, які вже програмують конкретні відповіді.

Соціологічні дослідження, як вважає Карасьов, вже перейшли зі сфери соціології у сферу політтехнології. «Я особисто беру до уваги лише дослідження таких класичних соціологічних установ, як Центр Разумкова, Київський міжнародний інститут соціології, Фонд «Демократичні ініціативи», Інститут соціології НАН України», - поділився лідер Єдиного Центру.
 

ВОО Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"