Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиному Центру – два роки!
2010-03-25 12:47:00

Єдиному Центру – два роки!

26 березня 2008 року на прес-конференції в УНІАН народні депутати Ігор Кріль, Леся Оробець, Віктор Тополов, Михайло Полянчич проголосили започаткування в Україні нової політичної сили – Єдиного Центру

Шановні колеги!

За два роки свої діяльності Єдиний Центр встиг зарекомендувати себе як політична сила, з якою рахуються. Передумови для цього – послідовність у діях, відданість принципам, служіння інтересам держави.

Саме тому за цей нетривалий час до лав Волинської обласної організації Єдиного Центру вступили майжк 3 730 волинян. Ще 90 чоловік очікують на розгляд заяв про членство у партії.

З нагоди другої річниці створення Єдиного Центру вітаємо вас з нашими спільними досягненнями. Ми повинні працювати та виконувати свої зобов’язання, за які виборці висловили нам довіру.

Бажаємо вам  щирого патріотизму та конструктивної роботи. Успіх Єдиного Центру – це передусім довіра та повага людей до кожного з нас.

З найкращими побажаннями,

Голова ВОО Єдиного Центру,
депутат Волинської обласної ради  
Володимир Бондар

Керівник Секретаріату ВОО Єдиного Центру   Микола Буліга

ВОО Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"