Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Борис Загрева: Партійні інтереси мене не цікавлять. Мені важливі інтереси виборців

Після 31 жовтня нинішній заступник голови Волиньради належав до тієї когорти кандидатів, які спокійно спостерігали за процесом, більш ніж впевнено вигравши вибори на мажоритарному окрузі. Не виключення, що, як і в 2006 році, Загрева матиме так звану «золоту акцію» в розподілі політичних сил та сфери впливу в обласній раді.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Пасажирські перевезення “шкутильгають”
2010-03-09 18:49:00

Пасажирські перевезення “шкутильгають”

На базі Володимир-Волинського району відбулася кущова нарада з питань організації пасажирських перевезень в області

Керівники окремих управлінь та відділів різних районів (до компетенції яких належать питання транспорту, утримання доріг місцевого значення), а також місцеві перевізники визначали стан якості та безпеки пасажирських перевезень. Йшлося також і про те, як краще підвищити рівень контролю за діяльністю суб'єктів підприємництва, які здійснюють пасажирські перевезення,  а також про стан утримання автодоріг.

Так, зокрема Володимир Собіпан, голова Володимир-Волинської районної партійної організації, начальник відділу ЖКГ та розвитку інфраструктури РДА зазначив, що перевезення пасажирів за 2009 рік в цілому  було виконане.   

“Але поряд із тим, - прокоментував єдиноцентрист,  - враховуючи звернення громадян (зокрема за 2009 рік – 32 та 4 по пільговому перевезенню, а  за січень-лютий уже  2010 року – 7 звернень та 2 по пільговому перевезенню) та провівши аналіз здійснення перевезень пасажирів на території району, ми виявили ряд недоліків”.

Так, скажімо, за маршрутом  “Володимир-Волинський – Коритниця”, що проходить через прикордонний Устилуг й відправляється з автостанції Володимира-Волинського о   п`ятнадцятій двадцять, протягом січня місяця виконано 0% рейсів,  а за лютий –  всього 11 % , і, окрім того,  рейси не здійснюється щоденно.  
Так само нуль відсотків рейсів протягом січня-лютого в маршруту  “Володимир-Волинський–Воля Свійчівська” (через Бегету) з часом відправлення з автостанції Володимира-Волинського о 12 годині 50 хвилин, а також Володимир-Волинський-Когильне.  
 
Досі відсутнє перевезення пасажирів по маршрутах із Володимира-Волинського – у Нехворощі, Міжлісся (через Бегету), Льотниче через Острівок. А також у Хобултову, Підгайці, Яковичі, Хворостів, Березовичі, старі Березовичі та Бобичі.

“У зв’язку із завершенням ще у грудні 2009 року філією «Володимир-Волинський автодор» робіт із ремонту (влаштування білощебеневого покриття) автомобільної дороги, С 030106 Зоря-Ворчин до а/д Н-22 у районі між селом Ворчин та а/д Н-22, - зазначив голова Володимир-Волинської районної організації Єдиного Центру, -    не вирішено питання введення іще ряду нових маршрутів щоденно”...

ВОО Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"